| Názov školy | Stredná priemyselná škola Prešov |
| Adresa školy | Bardejovská 24, 080 06 Prešov |
| Telefón | +421 51 7463311 |
| sekretariat@sps-po.vucpo.sk | |
| WWW stránka | spsdrevpo.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Prešovský samosprávny kraj |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Kurej Jozef | 7463311 | soudrevarske@stonline.sk | |
| ZRŠ | PaedDr. Vitališová Zlatica | 7463311 | soudrevarske@stonline.sk | |
| ZRŠ | Ing.Snopko Milan | 7463311 | soudrevarske@stonline.sk | |
| Vedúca HPÚ | Bc.Dolihalová Anna | 7463311 | soudrevarske@stonline.sk | |
| Vedúci vych. | PhDr.Dobrovodský Ivan | 7463311 | soudrevarske@stonline.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Mgr. Búri Gabriel | 0517463329 |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Viera Šebej-Kovaľová | 0517463329 |
| ostatní zamestnanci | Bc. Dolíhalová Anna | 0517463325 |
| zástupcovia rodičov | Alena Uličná | |
| František Kička | ||
| Mária Drábová | ||
| zástupca zriaďovateľa | Ing. Lacko Karol, PhD. | |
| iní | Gaľan Jozef | |
| Ing. Anton Gašpár | ||
| MUDr. Velecký Zdenko | ||
| Matúš Uličný |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MK všeobecno-vzdelávacích predmetov | PaedDr. D.Adamkovičová | SJL,MAT,FYZ,ANJ,NEJ,RJ,NOS, | |
| RUJ,CHE,TEV,DEJ,INF | |||
| MK odborných predmetov | Ing. I. Trnková | TEJ,MTE,EKO,ODK,KOC,GS, | |
| VBN,PXA,UCT,ZIPP,USP | |||
| MK praktického vyučovania | Bc. J. Kreheľ | OVY,PXA |
Počet žiakov školy: 244
Počet tried: 13
Podrobnejšie informácie:
| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 1.A | 9 | |
| 1.B | 23 | |
| 1.C | 17 | |
| 1.N | 23 | |
| 2.A | 14 | |
| 2.B | 10 | |
| 2.C | 24 | |
| 2.N | 3 | |
| 3.A | 25 | |
| 3.B | 18 | |
| 3.C | 16 | |
| 4.B | 0 | |
| 4.C | 4 |
Počet prihlásených žiakov na prijímacie skúšky: 94 / 16
Počet žiakov prijatých bez prijímacej skúšky: 87 / 16
Počet žiakov prijatých po úspešnom absolvovaní prijímacích skúšok: 7 / 0
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2010: 50 / 16
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2010: 50 / 16
| SOŠ | Spolu | |
|---|---|---|
| prihlásení | 94 | 94 |
| prijatí | 94 | 94 |
| % úspešnosti | 100% | 100% |
| Trieda | ANJ | DEJ | DEU | EKL | EKO | ELK | FTO | FYZ | GRS | CHE | INF | KOC | MAT | MTE | NEJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 2,38 | 2,25 | 2 | 3,25 | 2,88 | ||||||||||
| 1.B | 3 | 2,09 | 1,68 | 2,23 | 1,77 | ||||||||||
| 1.C | 2,94 | 2,41 | 2,47 | 2,47 | 1,12 | 3,12 | 3,53 | 3,14 | |||||||
| 1.N | 3,06 | 2,59 | 3,82 | 2,29 | 2,35 | 2,82 | 3,41 | 3 | |||||||
| 2.A | 2,71 | 3,43 | 1,5 | 3,21 | 3,14 | ||||||||||
| 2.B | 1,67 | 2,22 | 1,11 | 2 | 1,22 | ||||||||||
| 2.C | 3,08 | 2,04 | 3,54 | 3,75 | 1,67 | 1,54 | 3,46 | 2,75 | 3 | ||||||
| 2.N | 3,13 | 2,75 | 1,94 | 3 | 2,56 | 3,44 | 3,14 | ||||||||
| 3.A | 2,87 | 3,16 | 2,52 | 3,17 | 3,2 | 3,35 | |||||||||
| 3.B | 3,12 | 3,2 | 1,22 | 2 | 1 | 2,67 | 2,92 | 2,55 | |||||||
| 3.C | 2,81 | 1,81 | 1,56 | 3 | 3,13 | 3,63 | |||||||||
| 4.B | 3,33 | 2,67 | 3 | 1,6 | 2,53 | 3,07 | 3,33 | ||||||||
| 4.C | 3,23 | 3,57 | 2,76 | 4 |
| Trieda | OBN | ODK | OBO | OVY | PXA | RUJ | SJL | Spr | STN | TEC | TDK | TEV | UCT | USR | USP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,5 | 2,25 | 2,13 | 3,25 | 1,63 | 3,13 | 1,75 | ||||||||
| 1.B | 1,18 | 1,68 | 1,05 | 1,55 | 1 | 1,68 | 1 | ||||||||
| 1.C | 1,47 | 2,65 | 1,35 | 2,9 | 3,29 | 1,06 | 2,24 | 3,12 | 1,33 | ||||||
| 1.N | 1,88 | 3,56 | 3,76 | 3,35 | 1,24 | ||||||||||
| 2.A | 1,86 | 2,93 | 2,29 | 3,07 | 3,36 | 1,29 | 2,93 | 1,31 | |||||||
| 2.B | 1,33 | 1,78 | 1 | 2,22 | 3,22 | 1 | 1 | 1 | |||||||
| 2.C | 1,21 | 2,5 | 1,67 | 3,08 | 3,63 | 1 | 3,42 | 1,13 | |||||||
| 2.N | 2,25 | 3,33 | 3,56 | 3,25 | 1,21 | 2,13 | 2,06 | ||||||||
| 3.A | 2,35 | 2,84 | 2,36 | 3,52 | 1,4 | 3 | 1,53 | ||||||||
| 3.B | 1,67 | 2,15 | 1,4 | 1,56 | 3 | 3,5 | 1,11 | 2,83 | 3,8 | 1,44 | 3,8 | ||||
| 3.C | 1,38 | 2,63 | 1,63 | 2,89 | 3,81 | 1 | 3,13 | 1,31 | |||||||
| 4.B | 1,13 | 1,33 | 3,47 | 1 | 3,27 | 1,2 | |||||||||
| 4.C | 1,82 | 2,29 | 2,06 | 3,59 | 1,47 | 3,29 | 3 | 1,24 | 3,71 |
| Trieda | VKO | VBN | ZIP |
|---|---|---|---|
| 1.A | 2,13 | ||
| 1.B | 1,77 | ||
| 1.C | |||
| 1.N | 2,35 | 2,76 | 2,76 |
| 2.A | |||
| 2.B | |||
| 2.C | |||
| 2.N | 2,38 | 2,69 | |
| 3.A | |||
| 3.B | |||
| 3.C | |||
| 4.B | 2,67 | ||
| 4.C |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 9 | 0 | 2 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 1.B | 23 | 6 | 5 | 22 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 1.C | 17 | 0 | 2 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 1.N | 23 | 0 | 1 | 15 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 2.A | 14 | 1 | 2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2.B | 10 | 2 | 3 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2.C | 24 | 1 | 3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.N | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.A | 25 | 1 | 3 | 25 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 |
| 3.B | 18 | 1 | 6 | 18 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3.C | 16 | 0 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4.B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4.C | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 9 | 1768 | 1577 | 191 | |||
| 1.B | 23 | 1363 | 61,95 | 1363 | 61,95 | 0 | 0,00 |
| 1.C | 17 | 2993 | 176,06 | 2934 | 172,59 | 59 | 3,47 |
| 1.N | 23 | 3276 | 192,71 | 3164 | 186,12 | 112 | 6,59 |
| 2.A | 14 | 3124 | 2915 | 209 | |||
| 2.B | 10 | 587 | 65,22 | 587 | 65,22 | 0 | 0,00 |
| 2.C | 24 | 3741 | 155,88 | 3688 | 153,67 | 53 | 2,21 |
| 2.N | 3 | 790 | 263,33 | 485 | 161,67 | 305 | 101,67 |
| 3.A | 25 | 4962 | 4513 | 449 | |||
| 3.B | 18 | 1754 | 97,44 | 1720 | 95,56 | 34 | 1,89 |
| 3.C | 16 | 1707 | 106,69 | 1703 | 106,44 | 4 | 0,25 |
| 4.B | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 4.C | 4 | 869 | 217,25 | 697 | 174,25 | 172 | 43,00 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický | B1 | 30 | (30/0) | 42,50% | 30 | 50,17% | 30 | 1 | 5 | 15 | 4 | 2,88 | 25 | |
| Nemecký | B1 | 17 | (17/0) | 47,55% | 17 | 44,12% | 17 | 1 | 6 | 2 | 7 | 2,94 | 16 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 25 | (25/0) | ||||||||||||
| Praktická časť odbornej zložky | 17 | (17/0) | ||||||||||||
| Praktická časť odbornej zložky | 7 | (7/0) | ||||||||||||
| Ruský | B1 | 2 | (2/0) | 26,70% | 1 | 1 | ||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 49 | (49/0) | 54,71% | 48 | 54,47% | 48 | 2 | 4 | 12 | 22 | 1 | 3,39 | 41 | |
| Teoretická časť odbornej zložky | 7 | (7/0) | 1 | 1 | 1 | 2,00 | 3 | |||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 25 | (25/0) | 2 | 10 | 5 | 8 | 2,76 | 25 | ||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 17 | (17/0) | 1 | 4 | 8 | 2,54 | 13 |
| Predmet | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 25 | (25/0) | 15 | 10 | 1,40 | 25 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 17 | (17/0) | 2 | 4 | 9 | 2,47 | 15 |
| Praktická časť odbornej zložky | 7 | (7/0) | 3 | 1,00 | 3 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 1.A | 3355 2 stolár | |
| 1.B | 3370 2 čalúnnik | |
| 1.C | 3341 4 operátor drevárskej a nábytkárskej výroby | |
| 1.N | 3347 4 drevárska a nábytkárska výroba | |
| 2.A | 3355 2 stolár | |
| 2.B | 3370 2 čalúnnik | |
| 2.C | 3336 6 drevárstvo a nábytkárstvo | |
| 2.N | 3347 4 drevárska a nábytkárska výroba | |
| 3.A | 3355 2 stolár | |
| 3.B | 3341 4 operátor drevárskej a nábytkárskej výroby | |
| 3.C | 3336 6 drevárstvo a nábytkárstvo | |
| 4.B | 3341 4 operátor drevárskej a nábytkárskej výroby | |
| 4.C | 3341 4 operátor drevárskej a nábytkárskej výroby, 8504 4 umeleckoremeselné spracúvanie dreva |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | 26 | 16 | 26 | 16 |
| DPP | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Znížený úväzok | 2 | 6 | 2 | 6 |
| ZPS | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Na dohodu | 3 | 0 | 3 | 0 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 0 | 12 | 12 |
| vychovávateľov | 0 | 3 | 3 |
| majstrov OV | 0 | 10 | 10 |
| spolu | 0 | 25 | 25 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| 1.C, 2.C, | DEJ | 2 |
| 2.A, 2.B | INF | 2 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| funkčné | 1 | |
| špecializačné inovačné štúdium | 17 | 11 |
| špecializačné kvalifikačné | 1 | |
| špecializačné aktualizačné | 11 | |
| vysokoškolské pedagogické | 1 |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|---|---|---|---|---|
| Najlepší dorastenec | 1 | áno | |||
| Cezpoľný beh | 5 | áno | |||
| Florbal | 10 | áno | |||
| Beh olymp. dňa | 3.miesto | ||||
| Večerný beh | 10 | 3 miesto | |||
| Stolnotenisový turnaj ŠI | 4 | áno | |||
| Kolkársky turnaj | 10 | 2. a 4. miesto | |||
| Nohejbalový turnaj ŠI | 4 | áno | |||
| Futbalový turnaj Ši | 8 | áno |
Webová stránka školy.
Prezentácia školy a projektov v regionálnom denníku a televízii.
Deň otvorených dverí.
Kurz ochrany človeka a prírody.
Súťaž o najlepší drevený výrobok žiakov 9. roč. ZŠ
Prezentácia školy v slovenskom a anglickom jazyku pre zahraničných partnerov našej školy v rámci projektov.
Súťaže pre stredné školy a ŠI.
Beh olympijského dňa.
Večerný beh
Návšteva divadelných predstavení žiakmi.
Odborné exkurzie v Sanase Sabinov, Centroglob Košice.
Účasť na Dni remesiel, organizovaných mestom Prešov
Účasť na Dni otvorených dverí PSK.
Účasť na Burze práce v Prešove a Sabinove.
Biela pastelka
Modrý gombík
Červené stužky
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
V rámci projektu " Mobilita Leonardo da Vinci " SAAIC sme realizovali projekt "Odborná prax mladých drevárov v Českej republike" . V rámci tohto projektu navštívilo v školskom roku 2010/2011 dvadsať našich žiakov partnerskú školu SOU Hluboš v Českej republike, kde v dvoch turnusoch po 10 žiakov trvajúcich 4 týždne absolvovali praktické vzdelávanie vo firmách v ČR, spoznávali technické a kultúrne pamiatky stredočeského a západočeského kraja.. Recipročne sme v našej škole privítali v dvoch turnusoch na 1mesiac 16 žiakov z Českej republiky.
V školskom roku 2010/2011 v SPŠ bola vykonaná následná finančná kontrola v termíne od 29.11.2010 do 25.1.2011 a inšpekčná kontrola maturitných skúšok v termíne od 30.5.2011. Neboli zistené žiadne závažné chyby.
Na teoretickom vyučovaní využívame 10 učební, ďalej dve odborné učebne pre drevárske a čalúnnické predmety, jazykové laboratórium, učebňu pre vyučovanie fyziky, dve počítačové učebne, fotokomoru, ateliér, telocvičňu, posilňovňu, a vonkajšie ihriská.
Praktické vyučovanie zabezpečujeme vo vlastných stolársko-nábytkárskych a čalúnnických dielňach a aj u fyzických a právnických osôb.Školské dielne sú priestorového vybavené nadštandardne, vybavenie náradím a nástrojmi zodpovedá potrebám pre zabezpečenie plnenia Školských vzdelávacích programov. Žiaci majú k dispozícii šatne, sociálne zariadenia a odbornú učebňu. Problém chýbajúcich finančných prostriedkovjsúvisí s opotrebovanosťou hoblíc a zastaraným strojno-technologickým zariadením školských dielní. Pre potreby dnešnej praxe je potrebné do budúcnosti uvažovať so zakúpením CNC zariadenia, na ktorom by sa žiaci pripravili na technologické možnosti firiem dnes pôsobiacich na trhu. Akútne je nutné riešiť nákup olepovacieho stroja hrán a hrúbkovacej frézy. Veľmi dobré sú vybavené čalúnnické dielne, tak po priestorovej ako aj po materiálno technickej stránke. V obci Jarovnice prebiehalo praktické vyučovanie učebného odboru čalúnnik v sťažených priestorových a sociaánych podmienkach.
Súčasťou SPŠ je aj školský internát s kapacitou 66 lôžok, kde žiaci využívajú dvoj a trojlôžkové izby, sociálne zariadenia, študovne, televízne miestnosti, počítačovú učebňu, kuchynky, jedáleň, telocvičňu a posilňovňu. Televízne miestnosti boli vybavené novými LCD televíznymi prijímačmi. Kvalita bývania sa značne zvýšila výmenou okien a zateplením. Izby boli vybavené novými posteľami a skriňami. Žiaci majú možnosť využívať bezdrôtové pripojenie k internetu na izbách (WIFI).
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov od 1.9.2010 do 31.8.2011
mzdy, poistné a prevádzkové náklady 427 496 €
- jubilejné odmeny 996 €
- odchodné 1 145 €
- energie, voda, stočné 25 477 €
- vzdelávacie poukazy 6 462 €
- maturitné skúšky 1 926 €
- mimoriadne výsledky žiakov 1 000 €
- výmena okien 26 666 €
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
0,00 €
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
Počiatočný stav 0 €
Príjem 6 462 €
Výdaj 6 462 €
Zostatok 0 €
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
Počiatočný stav 0 €
Príjem 0 €
Výdaj 0 €
Zostatok 0 €
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Štipendium pre žiakov 11 973,68 €
Stanovené ciele vo výchovno-vzdelávacej činnosti pre školský rok 2010/2011 boli splnené.
Z koncepčného zámeru školy pre školský rok bolo zrealizované:
- pokračovanie v zatepľovaní priestorov SPŠ a tým znižovanie energetickej náročnosti,
- pokračovanie medzinárodných projektov, hlavne spolupráca s SOU Hluboš v Českej republike,
- zriadenie priestorov pre učebný odbor čalúnnik v Jarovniciach,
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
a) v ľudskom potenciáli:
- ochota za vzdelávať
- vhodná veková rôznorodosť pedagogického zboru
- ochota pracovať s modernou technológiou
b) v materiálnom vybavení:
- 2 počítačové učebne, prístup žiakov aj učiteľov k PC a na internet
- telocvičňa, posilňovňa, odborné učebne
- kvalitné stravovanie v školskej jedálni s výberom jedál, bufet
- stolárske a čalúnnické dielne
c) v pedagogickom procese:
- prepojenie medzi jednotlivými predmetmi a medzi teóriou a praxou
- zdravý životný štýl
- individuálny prístup k integrovaným žiakom
d) v ostatných faktoroch:
- 15 záujmových krúžkov
- účasť na rôznych športových súťažiach
- účasť na Mladom remeselníkovi
- dobrá spolupráca s KPPP
- účasť v medzinárodných projektoch
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
a) v ľudskom potenciáli:
- malá univerzálnosť vyučujúcich
- nemotivujúce finančné ohodnotenie pri práci nad rámec svojich povinnosti
b) v materiálnom vybavení:
- doplňovanie vybavenia odborných učební
- obnova strojného vybavenia dielní
c) v pedagogickom procese:
- malý dôraz na experiment
- veľký počet slabých žiakov, ktorí potrebujú individuálny prístup
d) v ostatných faktoroch:
- zlá sociálna skladba žiakov
- ťažká spolupráca s rodičmi
- zlý vzťah detí k priestorom školy
Návrh opatrení:
- dobudovanie odborných učební
- obnova strojného vybavenia dielní
Výsledky úspešnosti školy pri príprave na výkon povolania a uplatnenia žiakov na pracovnom trhu alebo ich úspešnosť prijímania na ďalšie štúdium
1. Podľa našich informácií a informácií Úradu práce v Prešove nemajú absolventi SPŠ problém s umiestnením sa na trhu práce.
2. Úspešnosť prijímania na ďalšie štúdium:
- TU Zvolen 2
- TU Košice 2
- PU Prešov 4
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Angličtina okolo nás | 4 | Mgr. Viera ŠKVAREKOVÁ | |
| Cvičenia zo slovenského jazyka | 6 | PaedDr. Darina ADAMKOVIČOVÁ | |
| Čalúnnický I. | 22 | Mgr. Slávka ČVERHOVÁ | |
| Čalúnnický II. | 10 | Mgr. Slávka ČVERHOVÁ | |
| Florbalový | 12 | Mgr. Viera ŠEBEJ-KOVAĽOVÁ | |
| Futbalový | 21 | Mgr. Gabriel BÚRI | |
| Grafické systémy | 2 | Ing. Mária KRAJŇÁKOVÁ | |
| Internetový | 20 | Ing. Iveta TRNKOVÁ | |
| Počítačová grafika | 13 | Ing. Miroslav SAKÁČ | |
| Počítačový I. | 10 | Anna BÁLINTOVÁ | |
| Počítačový II. | 12 | Bc. Soňa VAZUROVÁ | |
| Posilňovací I. | 18 | PaedDr. Zlatica VITALIŠOVÁ | |
| Posilňovací II. | 17 | Mgr. Viera ŠEBEJ-KOVAĽOVÁ | |
| Rezbársky | 0 | Bc. Jozef KREHEĽ | |
| Strelecký | 14 | Mgr. Gabriel BÚRI | |
| Sústružnícky | 0 | Miroslav POLOM | |
| Výtvarný | 5 | Mgr. Petronela PANČÁKOVÁ |
Vypracoval: PhDr. Kurej Jozef
V Prešove, 28. septembra 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 5. septembra 2011
Rada školy pri SPŠ, Bardejovská 24, Prešov súhlasí so správou o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach školy v školskom roku 2010/2011
Mgr. Gabriel Búri
predseda RŠ
Odbor školstva PSK schvaľuje správu o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach v SPŠ, Bardejovská 24, Prešov za školský rok 20010/2011.
Ing. Karol Lacko, PhD.
vedúci odboru
Prílohy
1. Rozbor hospodárenia za rok 2010
2. Súvaha za rok 2010
3. Výkaz ziskov a strát za rok 2010